Komedie rządzą kinem

Wszyscy ludzie chociaż trochę interesujący się kinem wiedzą, że w ich repertuarze w większości są to komedie. Czemu tak się dzieje?

Odpowiedź jest prostsza niż może się to wydać, ponieważ ludzie lubią się śmiać. Śmiech jest dobry na wszystko, może wyprowadzić z wielu kłopotów, a także pozwoli zapomnieć o nich. Bardzo dobrze można się bawić na filmie 1409 afera na zamku bartenstein, w którym to występują najlepsi Polscy komicy. Dzięki swoim niewiarygodnym zdolnością rozbawiają każdego widza do upadłego i nie pozwolą mu się nudzić, aż do napisów końcowych. Nie tylko Polskie filmy są takie śmieszne. Nie można zapomnieć również o kinie zagranicznym i jego hitach takich jak 24 hour party people. Na tym filmie niejeden kinoman zrywał boki ze śmiechu. Reżyserzy wiedzieli jakich aktorów dobrać, żeby film się udał i rozśmieszał wszystkich zgromadzonych na sali kinowej. Po takiej dawce dobrego humoru można śmiało ruszać w świat i z szerokim uśmiechem pokonywać wszelkie przeciwności losu. Komedie mogą naprawdę na długi czas poprawić nastrój.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Dobra komedia

    Jeżeli ktoś ma ochotę się pośmiać, to powinien włączyć sobie jakąś dobrą komedię. Mając do wyboru 24 hour party people oraz polski serial… czytaj więcej