Kristen Bell pokazała... co miała pod sukienką na Złotych Globach! Odwaga czy głupota?

Aktorka pokazała, że ma do siebie dystans? Zobacz!

kirstenbellfot (1).jpg

Wydawałoby się, że przygotowania przed wyjściem na hollywoodzką imprezę są bardzo żmudnym procesem, zwłaszcza kiedy jest się gwiazdą, obserwowaną przez opinię publiczną. Pomyśl tylko, jak dużo miejsc trzeba wygładzić i uporządkować! Kristen Bell obala ten stereotyp i pokazuje bardzo odważne zdjęcia!

Wśród fanów zwłaszcza jedno z nich wywołało ogromny zachwyt, bowiem aktorka pokazała, jak dużym dystansem darzy samą siebie. Selfie bielizny korekcyjnej, która powiększa optycznie objętość pupy, nie spodziewał się nikt. Zwłaszcza po gwieździe Hollywood, które zazwyczaj skrzętnie ukrywają to, co co sprawia, że sławne osobistości na czerwonym dywanie wyglądają idealnie.

kristen-bell-took-a-pantless-selfie-show-off-the-butt-pads-she-wore-to-the-golden-globes-22.png

Bell ze swoimi obserwatorami podzieliła się również zdjęciem, które pokazuje, jak wyglądała, przymierzając swoją wieczorową suknię. Aktorka nie wstydziła się pokazać zaspanej buzi bez makijażu i porannej fryzury. Ogromny kubek kawy uchyla rąbka tajemnicy o codziennych nawykach gwiazdy.

kristen-bell-took-a-pantless-selfie-show-off-the-butt-pads-she-wore-to-the-golden-globes-21.png

Dziewczyna nie zapomniała również o zdradzeniu największej tajemnicy, która od zawsze nurtuje setki tysięcy widzów na całym świecie. Ujawniła, jak dba o swoją urodę. Tym najbardziej pożądanym sekretem, na którego ujawnienie czeka wiele osób, jest... maseczka. Tak, zwykła maseczka, z której Kristen dodatkowo żartuje, że zapobiega porwaniu przez kosmitów.

kristen-bell-took-a-pantless-selfie-show-off-the-butt-pads-she-wore-to-the-golden-globes-2.png

Jak widać, wszystkie te przygotowania były warte, poświęconego czasu, ponieważ podczas uroczystej gali rozdania Złotych Globów, aktorka wyglądała nieziemsko! Trzeba też przyznać, że ona i jej mąż Dax Shepard pasują do siebie idealnie. W wywiadzie udzielonym prosto z czerwonego wywiadu zdradzili, że nie zamierzają spędzić całego wieczoru w tak uroczysty sposób i tym sposobem po raz kolejny pokazali swoją ludzką twarz. Po gali wrócili do domu, aby... grać w gry planszowe!

Kristen gratulujemy odwagi, ponieważ w świecie pełnym wyretuszowanych gwiazd pokazała, kogo tak naprawdę powinno nazywać się gwiazdą. Dobra robota! Takich kobiet potrzebuje świat. 


Zdjęcia: Instagram.com/kristenanniebell, youtube


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 12.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×