"Piękna i Bestia" w wersji kinowej: pierwsze zdjęcia promujące film POWALAJĄ!

Wiosną przyszłego roku do kin wejdzie ekranizacja bajki "Piękna i Bestia" wyprodukowana przez studio Disney. Chociaż do premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, w sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące film. I są naprawdę niesamowite!

belleemmamain.jpg

W marcu 2017 roku do kin na całym świecie wejdzie filmowa wersja bajki Disneya z lat 90. - "Piękna i Bestia". Choć do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, produkcja już wywołuje spore emocje, zwłaszcza wśród zniecierpliwionych fanów ekranizacji słynnych bajek. A te są ostatnio bardzo "modne" w środowisku filmowym, głównie dlatego, że widzowie chętnie wybierają się na nie do kina.

Popularność bajkowych klimatów w Hollywood wykorzystano ostatnio już kilkakrotnie, przenosząc na ekran bajkę o Kopciuszku oraz o Królewnie Śnieżce (i to w kilku wersjach), a także o Alicji w Krainie Czarów i wszystkie spotkały się z gorącym przyjęciem przez widzów.

Tym razem ma być podobnie, a nawet lepiej, gdyż w głównych rolach obsadzono wywołujących emocje wśród fanów: Emmę Watson i Dana Stevensa.


Czy czeka nas w kinie w marcu? Z całą pewnością piękna historia i piękne widoki. Wiemy to już dzięki pierwszym zdjęciom z planu filmowego, które w ostatnich dniach udostępnił amerykański magazyn Entertainment Weekly. Zobacz sama, jak pięknie zrealizowany został film:Czy wybierzesz się do kina na "Piękną i Bestię"? My już nie możemy doczekać się premiery!

zdjęcie: printscreen Instagram.com/entertainmentweekly Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 04.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Dla mnie niezrozumiałe jest, że Emma gra tą postać, Belli. Sorry, ale Emma nie jest piękna, jest "standardowa".
Dodano: 2016-11-11 09:28:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×