Podróbki filmowe

Każdy reżyser marzy, aby jego dzieło otrzymało jak najwięcej nagród. Oczywiście najbardziej liczy na ten najbardziej prestiżowe jak Oscar.

Jest to swego rodzaju przypieczętowanie całego dorobku takiej osoby i niewątpliwie każdy reżyser z przyjemnością gościłby taką statuetkę w swoim domu. Nawet twórcy seriali mogą otrzymać niezwykle wartościowe nagrody. Twórcy takiego hitowego serialu jak hotel babylon otrzymali wiele wyróżnień w najróżniejszych plebiscytach. Ich serial został nawet skopiowany do wielu innych krajów jak np. do Polski. Produkcja ta opowiada o prowadzeniu hotelu, a także o perypetiach gości i pracowników tej placówki. Również w naszym kraju pewna telewizja emituje serial o podobnej tematyce. Dobrze, że filmów nie można tak łatwo podrobić , ponieważ scenariusz można wykorzystać tylko raz. Dzięki temu film Arizona Dream zdobył takie wielkie rzesze fanów na całym świecie. Jego oryginalna historia została niezwykle interesująco przedstawiona i to właśnie to sprawia, że film ten jest taki oryginalny.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Seriale komediowe

    Często jesteśmy zdania, że amerykańskie produkcje są lepsze od polskich. Zazwyczaj więc oglądamy także amerykańskie seriale typu „Hotel Babylon”, ale przecież w naszym… czytaj więcej