Prezent na walentynki

Jest kilka dni w roku, które emanują swoją szczególnością i na które czekamy z wielką niecierpliwością.

Oprócz świąt wielkanocnych i Bożego Narodzenia są to drobne święta, które sprawiają nam wiele przyjemności. Na przykład święto zakochanych walentynki napawa nas wiarą w prawdziwą i nieskończoną miłość. Cieszymy się z podarowanych karteczek, lizaków w kształcie serduszka czy słodkich czekoladek. Czasem dowiadujemy się w tym dniu o istnieniu tajemniczego adoratora, który jest dość nieśmiały, aby zaprosić nas na przykład na długi spacer. W to święto odkrywamy swoje uczucia i świętujemy nasze zakochanie. Jeśli jesteśmy już w parach, naszą głowę zaprząta wyjątkowy prezent walentynki. Szukamy czegoś nietuzinkowe, czegoś co zaskoczy naszego wybranka czy wybrankę serca. Chcemy zaskakiwać i sprawiać, żeby ktoś poczuł się przy nas wspaniale. To wyjątkowy dzień dla wyjątkowych ludzi. Dla ludzi, którzy pragną, aby miłość trwała wiecznie i była jedynym sensem naszego życia. To bardzo piękne święto, które warto kultywować. Choćby dla samej przyjemności.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
charlotte91
Nie przepadam za walentynkami ale prezent zawsze kupuję. W tym roku Mój chłopak dostał ode mnie zegarek. http://iprezenty.pl/dla-niego
Dodano: 2013-09-20 20:16:40 Zgłoś nadużycie
charlotte91
Nie przepadam za walentynkami ale http://iprezenty.pl/dla-niego zawsze kupuję. W tym roku Mój chłopak dostał ode mnie zegarek.
Dodano: 2013-09-20 20:15:38 Zgłoś nadużycie
czikka
Ja kupiłam swojemu mężczyźnie na allegro bardzo ładny album w stylu kamasutry za połowę ceny, bo trafiłam na fajną promocję
http://allegro.pl/show_item.php?item=3019728108, gratis dostałam jeszcze pendriva w kształcie serduszka, którego zostawiłam sobie ;)
Dodano: 2013-02-13 22:22:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×