Seriale kryminalne

Świat telewizji nie istniałby chyba bez seriali. Ich produkcję rozpoczęto już bardzo dawno temu, ten gatunek jest z telewizją od początku jej powstania.

Bez tyle lat seriale bardzo ewoluowały i dziś są one zupełnie inaczej realizowane niż za czasów kultowego serialu kryminalnego Ekstradycja. Powstał on na podstawie książki pt. Święte wilki. Od początku emitowania tego serialu ludziom spodobał się ten gatunek i z miejsca osiągnął największą możliwą popularność. W dzisiejszych czasach reżyserzy czerpią całymi garściami z pracy swoich starszych kolegów. Wiele podobieństw do tej produkcji można zobaczyć w innym serialu Kryminalni. Widać, że wielki wpływ na jego obecny wygląd miały wcześniejsze produkcję i bardzo dobrze, ponieważ serial ten ulepsza ich pomysł przez co wprowadza coś nowego do świata telewizji. Podczas emisji każdego nowego odcinka wierni fani gromadzą się przed swoimi odbiornikami i z zapartym tchem śledzą losy swoich bohaterów. Nigdy nie wiadomo na jaki trop wpadną w nowym odcinki i to potrafi bardzo podnieść napięcie.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Seriale połowy lat 90tych

    Czasami w telewizji nie ma nic ciekawego do oglądania, ale zawsze można obejrzeć powtórki dobrych filmów i seriali, które swoją świetność przeżywały kilka lat temu np czytaj więcej