Szybcy i wściekli

Niektóre gwiazdy swoją sławę zawdzięczają nie tylko rolom w filmach, ale dzięki innym dodatkowym zajęciom jakim się zajmują.

Taką wielofunkcyjną kobietą jest Juliette Lewis. Młoda jeszcze dziewczyna jest aktorką i jednocześnie rockmenką. Jest wokalistką rockowego zespołu. W tej chwili zmieniła zespół w jakim grała i podjęła współpracę z zespołem The New Romantiques. Bardzo szybko i uparcie dąży do wcześniej postawionych sobie celów. Jest naprawdę silną kobietą. Jordana Brewster, również ma się czym pochwalić. Bardzo młoda amerykańska aktorka znana jest z kilku bardzo popularnych filmach jakie były emitowanie w zagranicznych kinach. Najbardziej znana jest z roli w horrorze „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Zagrała również rolę w znakomitym kinowym westernie „Szybcy i wściekli”. Obie role na długo utkwią w pamięci fanów aktorki. Obie panie są zdolne, zjawiskowo piękne i zarazem uparte. Te trzy cechy z pewnością pomagają w zrobieniu międzynarodowej kariery. Szybcy, wściekli i bardzo zdolni. Tacy powinni być wszyscy znani ludzie.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Promienna Jordana Brewster

    Jordana Brewster

    Na ekranie zachwyca nas piękną buzią i umiejętnościami jazdy samochodem. Na czerwonym dywanie także ma co pokazać. Piękna Jordana Brewster na ostatniej imprezie wyglądała niezwykle… czytaj więcej