Telefon zawojował świat

Rozwój telekomunikacji doprowadził do możliwości porozumiewania się nawet z osobami, które znajdują się poza granicami kraju, w którym mieszkają.

Dzięki temu nawet synowie, czy też córki, którzy pracują za granicą mogą dodzwonić się do swoich rodziców w moment. Telefon na tyle zawojował świat, że nie ma praktycznie żadnego domu, w którym nie byłoby telefonu. Bez względu na to, czy jest to telefon stacjonarny, czy komórkowy istnieje. Wiele użytkowników stacjonarnych telefonów rezygnuje z takiego telefonu na rzecz komórki. Jeśli dzwoniąc do kogoś usłyszymy w słuchawce, że nie ma takiego numeru, możemy być pewni, że nasz znajomy zmienił telefon na inny numer. Komórki też się psują, lub zbyt często ktoś do nas dzwoni i nas gnębi. Wtedy łatwiej jest rozwiązać taką sytuację. Wystarczy zmienić kartę z numerem.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Żółty Szalik, Annie Hall

    Michała Wiśniewskiego kojarzymy przeważnie jedynie z zespołem „Ich Troje”, o którym tak naprawdę od dłuższego czasu nic nie słychać. Niewiele osób wie, że ten kontrowersyjny… czytaj więcej