Wielkie kino sci-fi

Filmy z gatunku science fiction z roku na rok są coraz częściej prezentowane w kinach i na różnorakich kanałach telewizyjnych.

W sieciach kablowych i na platformach cyfrowych znajdziemy nawet kanały dedykowane temu gatunkowi filmów i seriali. Świadczy to o tym, że filmy sci-fi są istotnie popularne. Kino science fiction przyciąga widza, bo rozbudza wyobraźnię, która przy wchodzeniu w dojrzałość została mocno przytłumiona. U dziecka wyobraźnia jest bardzo rozbudowana dlatego zabawa nawet pojedynczą zabawką potrafi być dla dziecka pasjonująca tak, że nie zważa na to co dzieje się wokół niego. Kino sci-fi działa na wyobraźnię dorosłego już człowieka bardzo podobnie. Rozbudza ją, a widz bardzo chętnie ogląda to co dzieje sie na ekranie. Jednym z najnowszych filmów sci-fi jest Avatar. Film ten odniósł wielki światowy sukces. Już w pierwszych dniach po premierze film zarobił dla twórców setki milionów dolarów, ale trud przygotowania tego obrazu również pochłonął wielkie sumy.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Soundtrack "The Amazing Spiderman"

    Amazing Spiderman OST

    Jeden z największych super bohaterów wraca na duży ekran w nowej kinowej produkcji: The Amazing Spider-Man. Na ekrany kinowe trafi w 3D już 4 lipca, a dzień wcześniej odbędzie się premiera… czytaj więcej