Wojna domowa

Jeżeli w domu znajduje się tylko jeden telewizor i więcej niż dwie osoby, to wiadomo, że z powodu tego urządzenia może w pewnym momencie wybuchnąć wojna domowa.

Jest to nieuniknione w szczególności wtedy, gdy mamy nastoletnie dzieci. Gdy my mamy wolne chcielibyśmy obejrzeć jakiś dokument bądź komedię romantyczną, a nasze pociechy cały czas oglądałyby anime clannad. Ten gatunek filmowy czasami potrafi zdenerwować ludzi dorosłych. Nie widzą oni nic ciekawego w tej anonimowanej produkcji. Zdarza się, że próbują tłumaczyć dzieciom, że są one już za duże na bajki. Niestety anime jest to specjalny gatunek, który tak naprawdę a bajką nie ma nic wspólnego. Poruszane są w nich bardzo poważne kwestie dotyczące codziennego życia. Od czasu do czasu można razem z dzieckiem obejrzeć tę kreskówkę, żeby zrozumieć, co w niej jest interesującego. Często anime oparte są na grach video, więc dla świętego spokoju można także kupić taką grę naszemu dziecku. Wtedy z całą pewnością zniknie problem związany z telewizorem. Nastolatkowie z nami mieszkający będą zajmować się czymś innym.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Lizzie Mcguire, Kup Teraz

    Zarówno mężczyźni jak i kobiety lubią oglądać dobre komedię. Praktycznie każdy przynajmniej raz w życiu oglądał serial „ Wojna domowa” bądź popularny film… czytaj więcej