Zobacz, jak Brad Pitt zaskoczył publiczność podczas rozdania Złotych Globów!

Zobacz, w jaki sposób, na jego niezapowiedziane wystąpienie, zareagowała widownia.

FotorCreatedpitt.jpg

Przystojny były małżonek Angeliny Jolie, podczas gali rozdania Złotych Globów dostał ogromny wyraz wsparcia od swoich hollywoodzkich kolegów! Dodatkowo wygląda olśniewająco! Czyżby zamienił się w Benjamina Buttona?

Brad Pitt podczas koszmarnych miesięcy związanych z rozwodem wyglądał na przemęczonego i zestresowanego. W niedzielę podczas uroczystej nocy rozdania Złotych Globów zaskoczył wszystkich, ale sam również był zaskoczony. Nie spodziewał się bowiem ogromu wsparcia, które spłynęło na niego, kiedy wyszedł na scenę.

Wielu widzów oraz gwiazdy, komplementowali aktora na Twitterze, twierdząc, że nigdy nie wyglądał lepiej. Jeden z użytkowników napisał, że rozstanie wyszło Bradowi na dobre, a inny, że jest jak wino i z wiekiem staje się coraz lepszy!

Przypomnijmy, że po dwóch latach małżeństwa i aż ośmiu latach związku, najsłynniejsza para Hollywood postanowiła się rozwieźć. Po tym, jak rozwód został podany do informacji publicznej, aktora zalało wiele oskarżeń i zarzutów. Jednym z nich była informacja o rzekomej przemocy wobec własnych dzieci. Media informowały również, że Angelina Jolie będzie walczyła o przejęcie pełnych praw do opieki nad dziećmi.

Kiedy podczas rozdania Złotych Globów Brad Pitt pojawił się bez zapowiedzi, widownia oniemiała. Przemowa gwiazdora dotycząca filmu „Moonlight” była bardzo osobista i wzruszająca. "Zrodził się z odwagi grupy aktorów, którzy zechcieli obnażyć swoje dusze i wyrazić ludzką stronę pomyłki, błędu, wykroczenia. To wszystko dzięki głębokiej wierze Barry’ego Jankinsa w to, że wszyscy stoimy u progu zmiany i przebaczenia, że będziemy akceptowani i będziemy kochać siebie nawzajem". Pomimo tego, że przemowa dotyczyła filmu, trudno oprzeć się wrażeniu, że była również wzmianką o jego życiu prywatnym. Co o tym sądzisz? Czekamy na komentarze. 

 Źródło: dailymail

Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 09.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×