Finaliści The Voice Of Poland 5 - zobaczcie ich pierwsze występy!

To już dzisiaj finał 5 edycji programu The Voice Of Poland. Czwórka uczestników pokonała swoich rywali i dzisiaj powalczy o zwycięstwo. Zobaczcie, jak zaczynała się ich przygoda z programem.

Finaliści The Voice Of Poland 5 - zobaczcie ich pierwsze występy!

Finaliści The Voice Of Poland 5 - zobaczcie ich pierwsze występy!


Ten program dla wielu jest prawdziwą przepustką do poważnej kariery muzycznej, jednak wygrana wcale nie jest prosta. Cała przygoda rozpoczyna się od przesłuchań w ciemno, na których to występuje się przed jury, które siedzi tyłem do uczestnika i tak naprawdę tylko głos wokalisty może spowodować ich odwrócenie, a co za tym idzie - awans do kolejnego etapu programu. Następnym krokiem jest pojedynek w bitwach, a potem pozostaje zdobycie sympatii widzów w wystąpieniach na żywo. 

Czwórka finalistów 5 edycji The Voice Of Poland pokonała swoich rywali i dzisiaj przed nimi ostateczne starcie. Każdy z nich marzy o wygranej, ale już sam fakt zajścia tak daleko jest ogromnym sukcesem i na pewno polska branża muzyczna o nich nie zapomni. O tytuł najlepszego głosu dzisiaj powalczy: Gracjan Kalandyk, Aleksandra Nizio, Przemek Radziszewski i Magdalena Paradziej. 

Komu kibicujecie?Zobaczcie, jak wyglądał ich początek przygody w programie 

Gracjan KalandykAleksandra NizioPrzemek Radziszewski
Magdalena ParadziejZobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 06.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×