Gaba Kulka wystąpi w klubie Stodoła!

3 grudnia na scenie Stodoły wystąpi Gaba Kulka. Nietuzinkowa artystka zaprezentuje swoim fanom m.in. materiał z najnowszego albumu The Escapist, który promuje utwór Wielkie Wrażenie. Zapoznajcie się ze szczegółami tego wydarzenia.

Gaba Kulka wystąpi w klubie Stodoła

Gaba Kulka wystąpi w klubie Stodoła


Gaba Kulka pisze piosenki, gra na fortepianie, ale przede wszystkim świetnie śpiewa. Jej muzyka to mieszanka gatunków - jazzu, rocka, poezji śpiewanej, weillowskiego kabaretu, który artystka określa jako progresywny pop. W swojej twórczości inspiruje się m.in. dorobkiem Kate Bush i Tori Amos, do których zresztą jest często porównywana.

Gaba Kulka ma na koncie trzy oficjalne albumy: Out, Hat, Rabbit i Wersje oraz wiele nagród muzycznego przemysłu, jak Fryderyk.

Jej najnowszy studyjny album The Escapist ukazał się we wrześniu tego roku. Odważny, niespokojny, głęboko osobisty krążek muzycznie czerpie z klasyki lat siedemdziesiątych, nigdy nie tracąc z oczu współczesności. To pierwsza od pięciu lat studyjna płyta Gaby Kulki, zawierająca autorski materiał. The Escapist to 10 piosenek o ucieczce i fascynacji, opowieści o miejscach w których ściera się̨ ze sobą̨ świat wyobraźni i twarda rzeczywistość́, o umyśle przesiąkniętym współczesną mitologią: filmów, piosenek, bohaterów.

The Escapist to dobry tytuł, bo Gaba Kulka znów uciekła konkurencji. Tak dojrzałej, w pełni autorskiej płyty (...) nie nagrała żadna polska wokalistka od czasów... Hat, Rabbit. (Jarek Szubrycht)

3 grudnia zjawiskowa Gaba Kulka zaprezentuje na scenie klubu Stodoła materiał ze swojej najnowszej płyty oraz najbardziej znane piosenki.


BILETY:
Do 20.11.2014 – 40 pln (stojące), 60 pln (balkony)
Od 21.11.2014 – 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe/ MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×