Gdzie najchętniej podróżują gwiazdy?

Jesteście ciekawi gdzie gwiazdy spędzają swoje wakacje? Które zakątki świata są najatrakcyjniejsze? O swoich podróżach opowiadają nam: Zofia Ślotała, Anna Jurksztowicz, Natasza Urbańska i Marcin Tyszka.

Gdzie najchętniej podróżują gwiazdy?

Gdzie najchętniej podróżują gwiazdy?

Żyjemy w czasach otwartych granic, w których horyzont naszych możliwości znacząco się przesunął. Kiedyś dalekie podróże dla większości pozostawały w sferze marzeń. Dzisiaj trzeba mieć jedynie pomysł na siebie, a marzenia czekają realizację.

Kto z nas siedząc w pracy nie myśli o utęsknionym urlopie, każdemu należy się coś z życia. Po coś w końcu pracujemy? Życie szybko przemija. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście swoich wakacji, warto zainspirować się podróżami gwiazd.

Krótkie weekendowe wypady są specjalnością Zosi Ślotały, szczególnie ceni sobie podróże tanimi liniami. Przyznaje, że jej ulubionym kierunkiem jest Paryż – Żyję jak paryżanka. To nie chodzi o to, żeby robić wszystkie turystyczne rzeczy, bo to już mam zaliczone. Mogę pójść rano na te pyszne jajka na Saint-Germain, potem na jakąś wystawę, poczytać „Vouge”. Myślę też, że bardzo dużo inspiracji się z tego czerpie. Ładujesz baterie i wracasz z powrotem do pracy – mówi stylistka.

Anna Jurksztowicz obiera bardziej egzotyczne kierunki, najlepiej wspomina wyjazdy do Indii. – Występowałam tam w największych salach koncertowych i śpiewałam w Indiach w języku hindi, także mam świetne wspomnienia. I co najważniejsze, ludzie przychodzili tak pięknie ubrani na koncerty, że aż robiłam im zdjęcia ze sceny – opowiada Anna Jurksztowicz.

Z materiału wideo dowiecie się również w jaki sposób Natasza Urbańska łączy swoje życie zawodowe z podróżowaniem i dlaczego Rosja nadal wydaje jej się tajemnicza. Marcin Tyszka przyznaje, że jako mały chłopiec marzył o dalekich podróżach, teraz jest już nimi trochę zmęczony i tak naprawdę odpoczywa w domowym zaciszu. Podróże są dla niego sferą intymną – Często jak podróżuję, to wcale nie robię zdjęć z najfajniejszych miejsc, bo wolę te momenty zachować dla siebie. Wcale nie chcę się nimi dzielić na Facebooku, Instagramie. To jest moje życie, moje przygody, nich zostaną tylko moje. To, co idzie na Instagrama, to, co idzie na Facebooka, to jest bardzo przebrane, a prawdziwe życie jest tylko dla nas – zwierza się Marcin Tyszka.

Zapraszamy do obejrzenia materiału, w którym dowiecie się gdzie najchętniej podróżują gwiazdy!Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 19.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
polskagola
hehehehe
Dodano: 2014-03-09 07:34:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Sie powodzi
Dodano: 2014-02-20 10:18:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×