Gorączka ciała

Upalne, wakacyjne popołudnia i wieczory to doskonały czas na powieść erotyczną! Zobaczcie, czego możecie się spodziewać w drugiej części trylogii "Bez tchu", którą już znajdziecie na półkach księgarń!

Gorączka ciała

Gorączka ciała


Na początku tego roku do naszych rąk trafiła pierwsza część trylogii "Bez tchu" - "Szaleństwo zmysłów", która skutecznie rozbudziła ciekawość co do następnej jej części i doczekaliśmy się! "Gorączka ciała" jest już dostępna na półkach!

Cykl utworów opowiada o losach milionerów: Gabe'a Hamiltona, któremu była poświęcona pierwsza część; Jace'a Crestwella i Asha McIntyre'a, którzy są przyjaciółmi, a także partnerami w interesach. Co jeszcze ich łączy i stanowi podłoże sukcesów? Na pewno chęć dominacji, którą widać w ich relacjach w biurze, jak i...w sypialni! To zdecydowani mężczyźni, którzy wiedzą czego chcą i nie znoszą sprzeciwów. Każda z części trylogii opowiada losy innego z nich pokazując relacje między nimi w momencie, kiedy spotykają kobiety swojego życia obdarzając je nieprzeciętnym i płomiennym uczuciem. "Gorączka ciała" to historia związku Bethany i Jace'a.

Warto mieć na uwadze, że cykl powieści powstał na fali popularności utworu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i od razu odniósł ogromny sukces, więc możecie się domyślić co w nim znajdziecie - jak to w powieściach erotycznych, nie brakuje tutaj informacji o tym co kręci facetów, gier erotycznych, a także trudnych relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 08.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×