Gotowanie z Jourdan Dunn

Brytyjska supermodelka, Jourdan Dunn, znana ze swojego zamiłowania do gotowania, będzie miała szansę zaprezentowania swoich umiejętności we własnym programie kulinarnym!

Jourdan Dunn

Jourdan Dunn dla Yves Saint Laurent

Jourdan Dunn nie ukrywa, że jej druga pasją, zaraz po modelingu, jest gotowanie. Od dłuższego czasu zamieszcza na Tweeterze zdjęcia smakołyków, które sama przyrządza. Teraz będzie miała okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności. Dunn, otrzymała propozycję prowadzenia własnego programu kulinarnego, z której chętnie skorzystała. Program będzie nosił nazwę ,,Well Dunn With Jourdan Dunn'' i będzie go można oglądać na nowym kanale YouTube, założonym przez rapera Jay'a- Z. Modelka napisała, że jest bardzo podekscytowana nowym projektem i nie może się już doczekać efektów swojej pracy!

Na kanale ,,Life and Times'' będziemy mogli również oglądać programy dotyczące sztuki, architektury, muzyki i mody. My już nie możemy się doczekać tego co pokaże nam Jourdan Dunn! Niestety data emisji programu nie jest jeszcze znana. Zatem, bądzcie czujni i przygotujcie się na gotowanie z Jourdan Dunn!

 Jourdan Dunn

Jourdan Dunn dla H&M


Jourdan Dunn

Jourdan Dunn dla Burberry

Jourdan Dunn

Jourdan pojawiła się na okładce magazynu i-D będąc w zaawansowanej ciąży

Lubisz gotować i szukasz kulinarnych inspiracji? Zobacz nasze najnowsze przepisy!

pesto2-6374ef71aaf4aa17f4a38ba13517b129_a74912.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Natalia Kovacs , Środa 17.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×