"Gra o Tron. Książka do kolorowania" nadciąga

Kolorowanie w ramach odstresowania staje się coraz popularniejsze. Co powiecie na połączenie tego z popularnym serialem? To nie lada gratka dla wszystkich fanów "Gry o Tron".

"Gra o tron. Książka do kolorowania" nadciąga

Już od pewnego czasu zestaw kredek i książeczka do kolorowania na stole to niekoniecznie sygnał, że w mieszkaniu są małoletni. Odkąd kolorowanki dla dorosłych wydaje Penguin Random House, a we Francji sprzedają się lepiej niż książki kucharskie, proste szablony są zastępowane przez coraz bardziej wyrafinowane obrazy.

Zobaczcie także: Emilia Clarke najseksowniejszą kobietą na świecie

Publikacja "Gry o Tron" w wersji do kolorowania to przełomowe wydarzenie: po raz pierwszy dokonano adaptacji książki z najwyższych pozycji na listach bestsellerów. Książka do kolorowania oparta na słynnej sadze "Pieśni lodu i ognia"  i bijącym rekordy popularności serialu HBO "Gra o Tron", którą współtworzył sam autor George R. R. Martin, pojawiła się w polskich księgarniach 4 listopada, tydzień po premierze amerykańskiej. 45 czarno-białych kart przygotowali uznani na świecie ilustratorzy fantasy, tacy jak Ivonne Gilbert, John Howe, Tomislav Tomic, Adam Stower, Levi Pinfold.

Zobaczcie także: "Game of Thrones" najczęściej nielegalnie ściąganym serialem

To prawdziwa gratka dla fanów świata Siedmiu Królestw - zarazem obiekt kolekcjonerski i sposób na zajęcie rąk w oczekiwaniu na kolejną część sagi, czy zapełnienie pustki po zakończeniu poprzedniego sezonu serialu. Ze względu na zaangażowanie wiodących ilustratorów fantasy to propozycja również dla wielbicieli innych pozycji gatunku.

Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi Pieśni Lodu i Ognia, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem "Gra o Tron". Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew. Wspaniała zabawa, doskonały relaks, ogromna satysfakcja.

Nadaje się dla całej rodziny.

Cena: ok. 29, 90 zł


"Gra o tron. Książka do kolorowania" nadciąga


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 11.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×