Grace księżna Monako

W najnowszym filmie Oliviera Dahana, zobaczymy wspaniałą Nicole Kidman w roli Księżnej Monako. Znacie jej poruszającą historię?

Grace księżna Monako

Grace księżna Monako

Do kin wszedł długo oczekiwany film "Grace księżna Monako", którego premiera otworzyła 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes.

Najnowszy obraz Oliviera Dahana opowiada historię życia Grace Kelly, gwiazdy kina, która pomimo licznych sukcesów świecie Hollywood, zrezygnowała z kariery dla miłości. Wybrankiem jej serca został Rainera III - Książe Monako. Owa miłość całkowicie zmienia dotychczasowe życie aktorki. Plan filmowy, który do te pory był jej środowiskiem naturalnym, zostaje zmieniony na wielkie europejskie salony. Musi nauczyć się żyć w otoczeniu królewskiego dworu i w nieznanym jej dotąd kraju. Czego nie robi się dla miłości!

Jej życie jest niczym sen do momentu kiedy w 1960 roku pojawia się zagrożenie francuskiej inwazji na Monako. Sprawy komplikują się a atmosfera gęstnieje, co ma wyraźne przełożenie na relację pomiędzy parą królewską. Powoli bajka przemienia się w dramat kobiety, która w imię miłości porzuciła całe swoje dotychczasowe życie.

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Grace księżna Monako":Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 16.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×