"Grawitacja" - oderwij się od ziemi z Alfonso Cuarona

Najnowszy film Alfonso Cuarona to podróż w międzygalaktyczną przestrzeń w najlepszej obsadzie. Science fiction z wątkiem melodramatycznym, na który warto wybrać się w najbliższym czasie aby oderwać się trochę od ziemi, niezależnie od działania grawitacji.

"Grawitacja" - oderwij się od ziemi z Alfonso Cuarona

"Grawitacja" - oderwij się od ziemi z Alfonso Cuarona

"Grawitacja" wchodzi do polskich kin już 21 października. Czego możemy się spodziewać? Science fiction rozgrywającego się w międzygalaktycznej przestrzeni, filmu akcji w gwiazdorskiej obsadzie - George Clooney i Sandra Bullock. Aktorzy wcielili się w role kosmonautów, dryfujących w międzyplanetarnej próżni po katastrofie wahadłowca. Głównych bohaterów poza pasją i wyborem zawodu, łączy również relacja miłosna. Na naszych oczach rozgrywa się więc melodramat w sensacyjnej oprawie, który z największą siłą przyciągania grawitacyjnego, ma duże predyspozycje aby dosłownie wcisnąć nas w fotel kinowej sali.Szybsze bicie serca gwarantowane!

Od razu na myśl przychodzi nam niezapomniany film "Armagedon" z 1998 roku z  Liv Tyler i Benem Affleckiem. Reżyser Michael Bay wycisnął wówczas z widzów niezliczone ilości łez, swoje zrobiła też genialna muzyka Aerosmith, będąca oprawą obrazu. Muzykę do filmu "Grawitacja" skomponował Steven Price. Jak będzie tym razem? Warto przekonać się idąc do kina!

Najpierw jednak zachęcamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Grawitacja" :Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 18.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×