Grupa Afromental wystąpi w klubie Stodoła!

Ten fenomenalny zespół już niebawem wystąpi na deskach warszawskiego klubu w ramach trasy X Tour. Sprawdźcie szczegóły!

10 grudnia Afromental wystąpi w klubie Stodoła

Grupa Afromental wystąpi w klubie Stodoła!


Zespół Afromental w tym roku obchodzi 10-lecie swojej twórczości i z tej okazji przygotował specjalny prezent dla swoich fanów - koncerty klubowe w największych miastach Polski, której inauguracja nastąpi 10 grudnia w warszawskim klubie Stodoła.

X TOUR to muzyczna podróż przez twórczość 10-letniej działalności zespołu. Niespodzianką będą premierowo wykonywane utwory z nowego, nadchodzącego albumu.
Zespół w składzie: Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne) to prawdziwy wulkan muzycznej energii. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno na scenie, jak i prywatnie stanowią bardzo zgraną grupę, która od 10 lat zmienia polską scenę muzyczną!

Twórczość Afromental to mieszanka rocka, hip-hopu i soulu. W ich dorobku są trzy płyty studyjne: The Breakthru (2007), Playing With Pop (2009) oraz The B.O.M.B. (2011). Zespół był wielokrotnie doceniany i nagradzany przez fanów i krytyków. W swojej kolekcji ma takie wyróżnienia jak MTV Europiean Music Award, Wow! Music Award (Orange Warsaw Festival), Superjedynka, Viva Comet, Eska Music Award i wiele innych.


BILETY:

Od 20 listopada - 42 pln (stojące), 62 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Zobaczcie zapowiedź wydarzenia:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTube
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 07.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×