Grupowa terapia z Above & Beyond

Na to wydawnictwo cały klubowy świat czekał z wielkim utęsknieniem. Debiutancki krążek "Tri-State" podniósł poprzeczkę bardzo wysoko. Teraz, po 5-letniej przerwie nadchodzi godny następca. Premiera albumu "Group Therapy" już 13 czerwca.

Grupowa terapia z Above & BeyondOd wielu lat serwują swoim fanom brzmienia z najwyższej światowej półki. Legendarne trio, którego wkład w rozwój sceny EDM nie sposób ocenić. Mają na swoim koncie wielokrotnie nagradzane single, kompilacje czy remiksy oraz wydany w 2006 roku debiutancki krążek "Tri-State" przez wielu okrzyknięty najlepszym klubowym albumem wszechczasów. Chociaż na swoje autorskie produkcje każą czekać bardzo długo, to jednak efekt końcowy zawsze jest powalający.

Jono Grant, Tony McGuinness oraz Paavo Siljamaki, założyciele projektu Above & Beyond oraz wytwórni Anjunabeats po kilku latach milczenia powracają z nowym autorskim materiałem. Album "Group Therapy" to perfekcyjne połączenie doświadczenia, pasji i genialnych, dopracowanych w najmniejszym calu dźwięków. Wydawnictwo składa się z 15 utworów, wśród których znane, przebojowe single "Sun & Moon" i "Thing Called Love". Do współpracy ponownie zaproszono tych samych wokalistów. Usłyszymy zarówno przejmujący głos Zoe Johnston jak i bardzo oryginalną barwę Richarda Bedforda, znanych z wieloletniej współpracy z Above & Beyond. Giganci powracają na tron w iście mistrzowskim stylu!


Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Redakcja , Środa 11.05.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×