Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz oficjalnie razem?

Spekulacje na temat tego związku trwają już jakiś czas. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży teraz już oficjalnie są razem?

hyży i popielewicz główne.jpg

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz oficjalnie razem?

 

Wczoraj odbyła się bardzo ważna uroczystość dla wszystkich związanych z muzyką. Po raz kolejny, twórcom jak i wykonawcom, przyznano Fryderyki.

Oprócz radości nagrodzonych i wielu wspaniałych wystąpień znanych muzyków, pięknych kreacji i wielu ważnych osobistości zgromadzonych w jednym miejscu, takie imprezy są także okazją do tego, by zaprezentować się z kimś ważnym.

Zobacz też: STYLIZACJE GWIAZD NA GALI ROZDANIA FRYDERYKÓW 2015 

Plotki o tym, że Agnieszka Popielewicz oraz Grzegorz Hyży są razem, krążą w mediach już od jakiegoś czasu. Mówiono nawet, że to właśnie z tego powodu małżeństwo Grzegorza z Mają Hyży rozpadło się, a romans piosenkarza z dziennikarką był bezpośrednim powodem rozwodu.

Wszystkie spekulacje mają teraz bardzo mocne podstawy, gdyż muzyk pojawił się na wczorajszej gali rozdania Fryderyków właśnie w towarzystwie Agnieszki Popielewicz.

Zobacz też: POZNAJCIE LAUREATÓW FRYDERYKÓW 2015 

Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że tych dwoje naprawdę ma się ku sobie. Para oficjalnie pojawiła się na salonach, zatem nie ma tu już chyba mowy jedynie o plotkach i można powiedzieć, że Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są razem. 

hyży i popielewicz3.jpg

hyży i popielewicz2.jpg

hyży i popielewicz.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 24.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×