Gwen Stefani wspiera Japonię

Znana wokalistka i projektantka Gwen Stefani przekazała milion dolarów na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Chce także zorganizować akcję charytatywną, której całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie najmłodszych ofiar kataklizmu.

Gwen Stefani wspiera Japonię

Stefani napisała w swoim oświadczeniu: "Inspirowałam się Japonią przez wiele lat. Mieszkańców Japonii oraz ich kulturę darzę prawdziwą miłością, podziwem i szacunkiem. Kataklizm ten jest straszny i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, by pomóc. Jednak nigdy nie byłabym w stanie tego zrobić bez miłości i wsparcia moich fanów".


Na oficjalnej stronie zespołu No Doubt, którego Gwen jest wokalistką, będzie można nabyć koszulki ze specjalnej edycji Harajuku Lovers T-shirt, a wszystkie pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na pomoc Japonii.

Piosenkarka inspirowała się Krajem Kwitnącej Wiśni od 1996 roku, kiedy udała się tam w swoją pierwszą trasę z No Doubt. Nie tylko zakochała się w tym kraju i ludziach tam mieszkających, ale również odnalazła więź z jedną z dzielnic Tokio - Harajuku. Zainspirowana tym miejscem stworzyła linię odzieżową Harajuku Lovers oraz nagrała utwór "Harajuku Girls".

Foto: BE&W

Źródło: NoDoubt.com
Dodał(a): Redakcja , Wtorek 29.03.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×