Aktorzy z różnej półki mogą dobrze współpracować

Dobór aktorów do filmu czy serialu opiera się na różnych kryteriach. Na pewno reżyserzy chcą mieć w obsadzie profesjonalistów, takich którzy doskonale są obyci z planem filmowym.

Dobrze również jeśli są to gwiazdy, które swoją osobowością przyciągają widzów do oglądania, ale nie takie gwiazdy, które marudzą i kapryszą. Na pewno do takich gwiazd nie należy Marisa Tomei, choć zdobyła Oskara. Jest to aktorka wszechstronna i bardzo utalentowana i na potwierdzenie można przedłożyć fakt, że z powodzeniem wciela się ona w różnorakie role zarówno w produkcjach z gatunku komedii i dramatu. Takie gwiazdy niekoniecznie muszą współpracować z innymi znanymi aktorami. Gdy gra u ich boku młodszy lub mniej doświadczony aktor może to być doskonały duet. Na polskim podwórku można przytoczyć aktora jakim jest Paweł Deląg. Już na początku swojej kariery w większości swoich filmów w których grywał stał u boku wielkich gwiazd polskiego kina i dzięki temu wiele się od nich nauczył. Obecnie Paweł Deląg jest aktorem, który może przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Premiera Kalendarza YES 2013

    Premiera Kalendarza YES 2013

    26 listopada we wnętrzach warszawskiego domu mody vitkAc tłumnie zjawili się goście ze świata mody, sztuki i show-biznesu, aby wziąć udział w uroczystej premierze Kalendarza YES 2013. czytaj więcej