Angelina Jolie szczerze opowiada o życiu bez Brada Pitta... Jest nieszczęśliwa?

Jak wygląda codzienność gwiazdy po rozstaniu z Bradem? Okazuje się, że ma w niej miejsca na radość...

angieeeee.jpg

Angelina Jolie i Brad Pitt to jedna z tych par, które podziwiał cały świat. Niestety, ich związek nie przetrwał. Decyzja Angeliny zszokowała cały świat. Niektórzy mówili  o tym, że aktorka zdecydowała się na rozwód, ponieważ nie mogła wytrzymać romansu męża z młodszą, francuską aktorką, Marion Cotillard. Podczas rozstania sławnej pary pojawiły się także plotki dotyczące rzekomego nadużywania przez Brada Pitta alkoholu- podobno aktor wielokrotnie zachowywał się agresywnie wobec żony i dzieci. Stało się jasne, że życie dwójki celebrytów z pewnością nie wygląda tak bajkowo, jak przypuszczałyśmy. Po rozstaniu Brad przyznał się do problemów z alkoholem i szczerze opowiedział o tym, jak wyglądało jego małżeństwo. Na podobny, szczery krok, zdecydowała się również Angelina, która udzieliła wywiadu magazynowi "Vanity Fair".

Zobacz także: Brad Pitt po raz pierwszy wypowiada się publicznie na temat rozwodu 

W wywiadzie aktorka przyznała, że dzisiaj oboje z Bradem starają się zrobić wszystko, aby choć trochę uzdrowić rodzinę po trudnych przejściach. Angelina przy okazji promocji nowego filmu pt "Najpierw zabili mojego ojca", który reżyseruje, postanowiła opowiedzieć światu o tym, jak radzi sobie jako singielka. 42-letnia aktorka przyznała, że wcale nie jest jej dobrze samej... 

W byciu singielką nie ma żadnej pozytywnej strony, niczego miłego. To jest po prostu bardzo trudne. Niektórzy uważają, że świetnie sobie radzę, ale ja po prostu staram się przeżyć swoje dni. Emocjonalnie ostatni rok był dla mnie bardzo trudny. Teraz muszę monitorować swoje zdrowie- wyznała.

Jak myślisz, czy aktorka odnajdzie jeszcze swoje szczęście? Życzymy jej jak najlepiej!

Zdjęcia: Instagram

Źródło: www.vanityfair.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 11.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×