Atuty aktorów

W dzisiejszych czasach dla widzów seriali czy tez filmów najważniejsza jest tematyka i to jacy aktorzy grają role tych filmów, seriali.

To jak grają, jak wyglądają wszystko jest oceniane i dokładnie obserwowane. Osobą, która jest obserwowana i oceniana to model i aktor Kellan Lutz. On juz od trzynastego roku życia pracował jako model. Jest bardzo przystojnym i młodym dosyć chłopakiem. Zagrał małą role w "Modzie na sukces" czy też "Herosi". Jego uroda i seksowne ciało zawsze było atutem i pomagało mu w karierze. Grał również w filmach, które zostały tworzone na podstawie książek czy też powieści, np. "Zmierzch". Kolejnym przykładem na aktora, który jest przystojny i ciągle na językach, ale oczywiście jak najbardziej pozytywnie jest Ben Barnes. Ten z kolei grał między innymi w powieści, pt "opowieści z Narnii" gdzie zagrał tytułową rolę w jednej z części. Aktor ten to aktor telewizyjny. teatralny i przede wszystkim filmowy. Jego długie włosy zawsze przyciągały tłumy fanek. Dzięki tym włosom stał się też bardziej popularny i rozpoznawany. Przykłady tych aktorów ukazują jak wygląd pomaga w karierze. Ciąży na nich pewnego rodzaju obowiązek, ponieważ zawsze muszą wyglądać zadbanie, pięknie i elegancko.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Jej styl: Kristen Stewart

    Jej styl: Kristen Stewart

    Nerwowo odgarnia włosy za ucho, przygryza wargę, źle czuje się w publicznych wystąpieniach i wywiadach. Do sukienek nawet najbardziej znanych projektantów potrafi założyć tenisówki. Do… czytaj więcej

  • Faceci górą

    Zac Efron

    Podobają nam się i w garniturach, i w dżinsach. Ale najbardziej lubimy ich bez koszulki! czytaj więcej