Beckhamowie świętują 17. rocznicę ślubu! Zobacz, co opublikowali na swoich Instagramach!

Pomimo upływu lat, ich miłość kwitnie!

beckhamowie main.jpgDavid Beckham i Victoria Adams zaczęli się spotykać w 1997 roku, po tym, jak Victoria przyszła na jeden z meczów, które grał David. Rok później para była już zaręczona, a dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu. Od samego początku ich związkiem interesowały się media i to nie tylko brytyjskie, ale również światowe.

W trakcie trwania ich małżeństwa, David kilkakrotnie posądzany był o romanse i kilkakrotnie wszczynał sprawy sądowe, aby udowodnić, że został niesprawiedliwie pomówiony przez żądne sławy i pieniędzy kobiety, a sprawy te zawsze kończyły się po jego myśli. 

Pomimo trudnych warunków utrzymania zdrowego związku w show-biznesie, para doczekała się czwórki pięknych dzieci: Brooklyna Josepha (ur. w 1999 roku), Romeo Jamesa (ur. 2002), Cruza Davida (ur. 2005) oraz córeczki - Harper Seven (ur. w 2011r.).

Oboje małżonków zrobiło także zawrotne kariery i wciąż deklaruje sobie wzajemnie wielką miłość. Czy ten obrazek nie wygląda idealnie? Jakby tego było mało, dziś, z okazji 17. rocznicy ślubu, David i Victoria postanowili okazać sobie tę miłość publicznie. Na swoich kontach w mediach społecznościowych, pod zdjęciami z ich ślubu, opublikowali piękne wyznania, w których czytamy:

David:

"Wow, 17 lat temu to się wydarzyło. Byłem szczęściarzem, który spotkał kogoś, kto ma te same pragnienia i chciał tych samych rzeczy w życiu. Stworzyliśmy razem czwórkę pięknych dzieci i nie mógłbym życzyć sobie bardziej kochającej i dbającej mamy dla nich. Szczęśliwej rocznicy, kocham Cię! <3"

David Beckham na Instagramie


Victoria:

Czuję się tak kochana i prawdziwie błogosławiona! Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość. Najmilszy mężczyzna, który inspiruje mnie każdego dnia. Szczęśliwej rocznicy dla najlepszego męża i taty na świecie! Kiedykolwiek! #iżylidługoiszczęśliwie @davidbeckham @brooklynbeckham x VB 

Victoria Beckham na Instagramie 


Zobacz więcej zdjęć szczęśliwych małżonków:

beckhamowie 1.jpg

beckhamowie3.jpg

beckhamowie4.jpg

beckhamowie 5.jpg


zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/davidbeckham, vitoriabeckhamDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 04.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×