Bo we mnie jest sex co pali i niszczy.

Każda gwiazda telewizyjna uważa się za bogini seksu i piękna. Jednak nie zawsze w rzeczywistości jest ona taką seksbombą.

Najbardziej znaną boginią seksu jest Pamela Anderson. Seks gwiazd od zawsze interesował media i widzów. Filmy w jakich zagrała Pamela były w pewnym czasie najczęściej ściąganymi filmami z internetu. W Polsce można również wymienić najseksowniejsze polskie aktorki. Niewątpliwie można zaliczyć do nich ponad czasową Kasię Figurę, czy obecnie wszystkim znaną Katarzynę Maciąg i Katarzynę Cichopek. Przykładów pięknych Polek jest naprawdę wiele. Dużo bogini seksu chodzi po świecie i nie jest zauważona, przez to że nie jest tak popularna jak aktorki, czy piosenkarki. W każdej kobiecie jest seksapil, trzeba tylko w niego uwierzyć i starać się pokazywać swoje największe atuty tak jak to robią Pamela i Kasia.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Naturalna Magdalena Cielecka

    Magdalena Cielecka

    Magdalena Cielecka kwitnie! Aktorka zaprezentowała się podczas bankietu z okazji rozpoczęcia nowego sezonu serialu "Bez tajemnic" w nowoczesnej, czarnej sukience oraz naturalnym makijażu i… czytaj więcej