Brad i Angelina na ślubnym kobiercu?

Brad Pitt przyznał ostatnio, że taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny. Fani najsłynniejszej amerykańskiej pary aktorskiej czekają ich ślub od 2005 r.

Brad i Angelina na ślubnym kobiercu?

W wywiadzie dla USA Weekend, gwiazdor powiedział, że coraz częściej myśli o ślubie. - Dzieci pytają o to, kiedy się  w końcu pobierzemy, więc chyba naprawdę musimy się nad tym zastanowić- powiedział Pitt. Wcześniej para utrzymywała, że nie stanie na ślubnym kobiercu, dopóki związki homoseksualne nie zostaną zalegalizowane w Stanach Zjednoczonych.

Aktorzy zaznaczyli, że nie można jeszcze mówić o żadnej konkretnej dacie, bo wychowanie dzieci jest zbyt absorbujące, by myśleć o organizowaniu takiej uroczystości. Para wychowuje bowiem sześcioro dzieci, w wieku od 2 do 9 lat- Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh, Knoxa i Vivienne.

Bard Pitt przyznał także, że niełatwo jest znaleźć czas na dbanie o związek, gdy ma się tyle obowiązków domowych. – Ale czasami się udaje. Zwykle mówimy wtedy: "mama i tata idą się teraz całować", na co one zwykle odpowiadają: "fuj, ohyda"- śmiał się aktor.Foto: BE&W

Źródło: www.thesun.co.ukDodał(a): Ola Wójcik , Czwartek 02.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.