Brad Pitt twarzą perfum... Chanel No. 5

Czy mężczyzna może reklamować damski zapach? I to w dodatku tak unikalny jak Chanel No.5? Brad Pitt jako pierwszy mężczyzna w historii będzie starał się udowodnić, że tak.

Brad Pitt twarzą perfum... Chanel No. 5

Brad Pitt

"Aby podtrzymać legendę marki, trzeba przyjmować różne punkty widzenia" - powiedziała Andrea d’Avack, prezes Chanel Fragrance & Beauty. "Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się, by to mężczyzna reklamował damski zapach, gdyż żywimy przekonanie, że perfumy to przede wszystkim kuszenie i przyciąganie między kobietą i mężczyzną."

Nowa reklama Chanel ma iść właśnie za tą myślą. Brad Pitt w reklamie będzie czule przemawiał patrząc prosto w kamerę i dając poczucie, że jego adresatką jest kobieta. W rzeczywistości jego przemowa okaże się być skierowana do... flakonu perfum.

Brad jest jako wino - im starszy tym lepszy. Zobacz jak prezentuje się na czerwonym dywanie!

Brad Pitt twarzą perfum... Chanel No. 5

Brad Pitt z Angeliną Jolie


Nie wiemy jak Wy, ale my z rozkoszą damy się oszukać :-) Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że Brad jest w stanie sprzedać wszystko. Kontrakt opiewający na sumę 7 milionów dolarów z pewnością będzie stanowić dla aktora dodatkową motywację do wydobycia wszystkich pokładów uroku osobistego.

"Wierzymy, że ta nowoczesna, dynamiczna kampania skłoni ludzi do zupełnie innego postrzegania Chanel No.5" - zaznacza d’Avack.

Reklama zostanie wyreżyserowana przez Joego Wrighta, który już wcześniej współpracował z Chanel przy reklamie perfum z Keirą Knightley, a ostatnio wyreżyserował ekranizację Anny Kareniny.

Spot reklamowy będzie miał premierę 15 października. Jak sądzicie - Brad nadaje się do tej roli?

Brad Pitt twarzą perfum... Chanel No. 5

Brad Pitt z partnerką Angeliną Jolie

Brad Pitt twarzą perfum... Chanel No. 5

Brad Pitt


 Foto: FameFlynet


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 08.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×