Celine Dion w szczerym wywiadzie o zmarłym mężu: "Nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Byliśmy jednością"

We wzruszających słowach, jakimi opowiedziała o swoim małżeństwie wokalistka udowadnia światu, że jedna miłość przez całe życie jest jeszcze możliwa.

celinemainmaincollage.jpg

Celine Dione i jej mąż Rene Angelil spędzili ze sobą w małżeństwie 21 lat życia, a historia ich związku to jedna z piękniejszych współczesnych opowieści o miłości. Ostatnio w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji CBS, diva światowej sceny muzycznej pierwszy raz opowiedziała o tym, jak silne uczucie łączyło ją ze zmarłym w styczniu na raka mężem. To, co powiedziała dowodzi, że jedna miłość przez całe życie jest jeszcze możliwa, nawet dziś.  


Wzruszający wywiad 

W styczniu pożegnaliśmy ukochanego męża i wieloletniego managera Celine Dione - Rene Angelil. Cały świat obiegły zdjęcia pogrążonej w smutku i żałobie, przykrytej czarnym welonem Celine, a tysiące osób oddało piękny hołd zmarłemu. "Nigdy nie zapomnimy człowieka, który pierwszy uwierzył w talent Celine i przy tym szczerze ją pokochał - na całe życie" - można było przeczytać w ciepłych słowach na temat zmarłego, jakie zalewały Internet w tamtym czasie.

Kilka dni temu, z okazji zagrania tysięcznego show, jakie na scenie w Las Vegas od 2003 roku prezentuje Dion, pochodząca z Kanady wokalistka udzieliła wywiadu amerykańskiej telewizji CBS, w którym opowiedziała o swoim życiu i odniosła się do historii swojego związku z mężem. Celine w pięknych słowach opisała ich relację i to, co wciąż czuje do męża:

Zanim odszedł, było nam bardzo trudno - wszystkim - mnie i naszym dzieciom. To było trudne - widzieć, jak mężczyzna mojego życia umiera każdego dnia coraz bardziej. Gdy odszedł, poczułam pewien rodzaj ulgi, że mężczyzna, którego kochałam - jedyny mężczyzna jakiego pocałowałam... Jedyny, jakiego kiedykolwiek kochałam - już nie cierpi, bo on nie zasłużył na cierpienie" - powiedziała wzruszona wokalistka. 

Celine dodała również, że przez całe życie ona i Rene "byli jednością", a na zadane z lekkim niedowierzaniem pytanie dziennikarza, czy naprawdę nie pocałowała nigdy nikogo innego, odpowiedziała: Nigdy w moim życiu nie pocałowałam innego mężczyzny.

Jeden i na zawsze  

Zapytana następnie o to, czy ma nadzieję znów się zakochać, wokalistka odpowiedziała: Nie teraz. Kocham jego, wciąż jestem w nim zakochana. Mam też miłość moich dzieci, moich fanów. Kocham ludzi, z którymi pracuję. Moje życie nie jest puste, bez miłości. Jest taka piosenka Sii, z tekstem: "wyobrażam sobie , że jesteś ze mną" (Sia - "I go to sleep" - przyp. red.). Właśnie tak mam, jak w słowach tej piosenki. Kładę się spać z nim, wychodzę z nim na scenę. W pewien sposób wciąż jestem jego żoną.


Nas wzruszyła ta historia, która udowadnia, że prawdziwa miłość potrafi być silniejsza niż śmierć

Zobacz zdjęcia Celine i jej męża: 

celinewedding.jpg

celinerene.jpg

celinenow.jpgźródło: CBS, zdjęcia: Starstock, Youtube, FameFlynet

ID galerii:2406Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 19.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
On za to byl podwojnym rozwodnikiem, wiec mimo wszystko caly urok prysl. Niemniej ejdnak wspolczuje Celine, widac jak bardzo teskni za mezem. wspaniale ze sie odnalezli.
Dodano: 2016-10-25 14:20:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×