Cenione osoby

W każdej dziedzinie życia znajdą się takie osoby, które bardzo dobrze znają się na swoim fachu i tym samym są swego rodzaju mentorami dla swoich przyszłych następców.

Tak samo jest w świecie filmu. Wiadomo aktorzy czy reżyserzy posiadają doświadczenie którego niestety brakuje osoby dopiero zaczynającym swoją karierę w świecie filmu. Peter Gallagher jako naprawdę wybitny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny bardzo często udziela cennych rad początkującym aktorom, tak żeby w przyszłości było im dużo łatwiej. To bardzo miłe z jego strony i osoby korzystające z jego doświadczenia bardzo mu za to dziękują. Pedro Almodóvar jest z kolei niezwykle cenionym w swojej branży reżyserem. Dzięki swojej ciężkiej pracy otrzymał on wiele nagród w tym dwie najważniejsze czyli podwójnego Oskara. Takie wyróżnienie spotkało mało którego przedstawiciela tej profesji, a więc świadczy o jego niebywałym talencie z którego korzystają młodzi adepci tej właśnie sztuki. Z tego co piszą w gazetach bardzo często pomaga on początkującym reżyserom.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Tarantula" Tierry Jonquet

    Już 6 września trafi na półki polskich księgarń "Tarantula" Thierry’ego Jonqueta, na podstawie której Pedro Almodóvar napisał scenariusz swojego najnowszego filmu. Powieść pierwotnie… czytaj więcej