Ciara padła ofiarą hejtu w sieci, bo... zaszła w ciążę z własnym mężem. O co chodzi?!

Piosenkarka właśnie ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Skąd tyle jadu skierowanego w ich stronę?

ciezarnaciaramain.jpg

Wokalistka Ciara i jej mąż Russell Wilson - zawodnik drużyny futbolowej Seattle Seahawks to para, jak na warunki panujące w Hollywood, dość nietypowa. Pomimo wielkich karier i poprzednich, dość burzliwych związków, gdy tylko zaczęli być razem, głośno przyznali się do tego, że tym razem związek chcą budować "po bożemu".

Para poznała się i zakochała w sobie po uszy w 2015 roku. Od tego czasu gwiazdorzy zaczęli publicznie mówić o swoim związku, a Russell wyznał w jednym z wywiadów, że z seksem poczekają do ślubu. - Poczułem, że Bóg chce, żebym ją prowadził. (...) Wiedziałem, że postawił nas na swojej drodze po to, żebyśmy byli dla siebie błogosławieństwem i żebyśmy mieli wpływ na innych. - mówił latem 2015 roku Wilson. - Powiedziałem to jej i ona się ze mną zgodziła. Czy możemy się kochać bez "tego"? Jeśli kochasz kogoś bez "tego", wtedy naprawdę kochasz - powiedział Wilson, który znany jest ze swojej silnej wiary w Boga i postawy chrześcijańskiej. 

Para pobrała się podczas bajkowej ceremonii w zabytkowym zamku w Cheshire w Wielkiej Brytanii w lipcu tego roku. A kilka dni temu, w 31 urodziny wokalistki, za pośrednictwem Instagrama ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, które nazwali "darem od Boga".

 Zdjęcia ze ślubu Ciary i Russella 

Tuż po publikacji informującego o ciąży zdjęcia i podpisu, na małżonków wylała się fala hejtu. Dlaczego? Po pierwsze Internauci zaczęli wyrzucać Ciarze, że nie jest "warta" swojego męża, który jest "porządnym mężczyzną". Po drugie Ciarę zaczęto obrzucać niepochlebnymi epitetami za to, że ma kolejne dziecko z innym mężczyzną (Ciara jest już matką dziecka rapera Future). Pojawiły się również negatywne komentarze skierowane do Russella, który według niektórych, nie powinien wiązać się z Ciarą. Dodajmy tylko, że podobnego hejtu ze strony Internautów nie doświadczył były narzeczony Ciary i ojciec jej pierwszego dziecka, który ma kilkoro dzieci z różnymi kobietami. 

Ciara i Russell Wilson ciążę wokalistki ogłosili za pośrednictwem Instagrama Oprócz mizoginistycznych i agresywnych komentarzy, na szczęście znalazła się również spora grupa komentujących, którzy pogratulowali parze ciąży i zwyczajnie cieszą się z tego, że małżonkowie po wielu życiowych perypetiach odnaleźli siebie nawzajem i po prostu - są szczęśliwi.  

zdjęcia: Instagram.com/ciara Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 28.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×