Dziwne nazwiska gwiazd

Tagi: Nikki Reed

Nazwisko bardzo często jest odzwierciedleniem danej osoby, bez względu na to jakie jest jej pochodzenie i czym ta osoba się zajmuje.

Weźmy na przykład jedną z polskich aktorek jaką jest Magdalena Różczka. Aktorka ma nazwisko nawiązujące do bajek o wróżkach. Zagraniczna aktorka Nikki Reed, ma nazwisko, które w tłumaczeniu znaczy tyle samo co słowo czerwony jeśli pominąć jedno E. Jak widać nazwisko, może mieć bardzo wiele różnych znaczeń. Magdalena Różczka swoje nazwisko rozsławiła poprzez świetną grę aktorską. Zagrała w wielu ciekawych i znanych filmach. Podobnie jest w przypadku Nikki Red. Obje panie są bardzo zdolnymi aktorkami. Ponadto oprócz ciekawego nazwiska, mają niezwykle interesującą urodę. Takich ciekawych nazwisk w świecie aktorskim jest naprawdę wiele, czy to w Polsce, czy też za granicą.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Jej styl: Kristen Stewart

    Jej styl: Kristen Stewart

    Nerwowo odgarnia włosy za ucho, przygryza wargę, źle czuje się w publicznych wystąpieniach i wywiadach. Do sukienek nawet najbardziej znanych projektantów potrafi założyć tenisówki. Do… czytaj więcej