HBO

Każdy z nas z pewnością oglądał emitowany w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych słynny „Kabaret Olgi Lipińskiej”.

Cykl programów telewizyjnych zapoczątkował nową gałąź telewizji – kabarety. Główną rolę odegrał Janusz Rewiński, dziś znany jako satyryk i aktor filmowy. Występował między innymi w produkcji „Killer”, „Killerów dwóch”, „Tygrysy Europy” czy „Super produkcja”. Prowadzi wspólnie z Krzysztofem Piaseckim programy telewizyjne, takie jak „Ale plama” czy „Szkoda gadać”. W latach dziewięćdziesiątych był także głównym przywódcą stowarzyszenia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Związany z telewizją HBO, w której ośmieszał w sposób inteligentny i przemyślany byłych i obecnych polityków. Justin Bartha swoją karierę aktorską rozpoczął przy współpracy z kanałem HBO występując w głównej roli w filmie pod tytułem „Rewizja osobista” emitowanym w 2004 roku.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Kac Vegas w Bankoku"

    Kolejna część wielkiego hitu z roku 2009 Kac Vegas w reżyserii Todda Phillipsa. "Kac Vegas" został jedną z najbardziej dochodowych komedii wszech czasów dla dorosłych i otrzymał Złoty Glob… czytaj więcej