Jennifer Aniston już nie jest samotna

Jennifer Aniston nie miała ostatnio łatwego życia – ciągłe pytania o jej życie osobiste, zdjęcia roześmianego Brada Pitta w ramionach Angeliny Jolie i śmierć ukochanego psa musiały wpłynąć na jej nastrój. Najwidoczniej jednak gwiazda „Przyjaciół” znalazła mężczyznę, na ramieniu którego będzie mogła się wypłakać.

Jennifer Aniston już nie jest samotna

Według portalu entertainmentwise.com, aktorka spotyka się teraz z Justinem Theroux, odtwórcą rolie Leezara w filmie „Your Highness”. Theroux jest znany także z „ Seksu w wielkim mieście” czy „Mulholland Driver”.

Ostatnio para widziana była na romantycznej kolacji w jednej z najlepszych hollywoodzkich restauracji. Spędzili tam trzy godziny, po czym dyskretnie opuścili lokal i udali się do domu Aniston w Beverly Hills.

Podobno nie była to pierwsza randka tej pary. – Jen i Justin niedawno zaczęli się spotykać. Wprawdzie znają się od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zostali kimś więcej, niż przyjaciółmi. Są ostrożni – nie chcą się spieszyć- powiedział znajomy aktorów.

Źródło: entertainmentwise.com

Foto: BE&W


Dodał(a): Redakcja , Środa 25.05.2011 (aktualizacja: 2011-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
passionfruit
Lubię tą aktorkę, już w 'Przyjacielach' była świetna
Dodano: 2011-10-12 22:34:43 Zgłoś nadużycie
2annna1
Bardzo ją lubię i w miarę możliwości śledzę jej losy po rozstaniu z Bradem. Cieszę się, że w końcu powoli jej się układa. :)
Dodano: 2011-07-07 11:34:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×