Justin Timberlake wyznaje miłość żonie i... wzrusza tysiące internautów!

Takie słowa to najpiękniejszy prezent, jaki kobieta może otrzymać od ukochanego...

timberlakeglo.jpgW ostatnim czasie przyzwyczailiśmy się do złych wiadomości dotyczących gwiazdorskich małżeństw... Tymczasem Justin Timberlake i Jessica Biel łamią wszystkie stereotypy dotyczące małżeństw sławnych postaci! Mają prawdziwe szczęście- oprócz niezwykłej miłości łączy ich również dziecko, które jest dla nich najważniejsze.

Justin wielokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego najwyższą wartością. Zawsze był również szczery w swoich wyznaniach- otwarcie przyznawał, że wychowanie dziecka wiąże się z ogromnym poświęceniem i chaosem. Z okazji Dnia Matki, aktor i wokalista zamieścił na swoim Instagramie post, w którym podziękował swojej ukochanej za wszystko, co robi dla ich dwuletniego synka. 

Justin napisał: Podziwiam Cię. To takie trudne, wyrazić w słowach to wszystko, co robisz. I robisz to z takim wdziękiem! Dziękuję Ci za podarowanie mi najpiękniejszego prezentu i pokazywanie mu, co oznacza bycie dobrym człowiekiem. Uświadomiłaś mi, jak wiele moja matka zrobiła dla mnie. Do mojej wspaniałej Mamy i dla wszystkich mam na całym świecie- DAJECIE RADĘ! 

Nie ma nic piękniejszego niż związek oparty na wzajemnym szacunku!

Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 03.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×