Katie Holmes wreszcie odżyła po rozwodzie? Aktorka wygląda wspaniale!

Paparazzi przyłapali Katie na planie jej nowego filmu. Aktorka dawno nie wyglądała tak dobrze!

katieholmesmain.jpg

Choć Katie Holmes (37 lat) ma na swoim koncie kilka naprawdę dobrych ról kinowych (jak np. w niedocenionym przez szerszą publiczność obrazie "Romantycy", który ukazał się w 2010 roku bez większego echa w mediach), masowa widownia wciąż pamięta ją z roli uroczej Joey Potter w emitowanym w latach 90. ubiegłego stulecia serialu dla młodzieży "Jezioro marzeń". 

Oprócz swojej działalności zawodowej, Katie znana jest również jako była żona Toma Cruise'a i matka ich córki - 10- letniej dziś Suri Cruise. 

Pomimo początkowej sielanki, gdy szaleńczo zakochany w młodszej o 16 lat aktorce Tom skakał z radości na kanapie podczas legendarnego wywiadu telewizyjnego z Oprah Winfrey, dziś z ich relacji nie zostało wiele.

Para rozwiodła się w atmosferze skandalu, a Tom podobno od 3 lat miał nie widzieć swojej córki, bo zabrania mu tego... sekta scjentologów, której jest członkiem. 

Wydarzenia związane z rozwodem oraz rozłąka ojca z córką miała podobno okropnie wpłynąć na samopoczucie Katie, która swego czasu bardzo schudła, a z jej twarzy zniknął dawny blask.  


Zobacz też: Suri Cruise - małą fashionistka!

Ostatnio jednak, paparazzi przyłapali Holmes na planie jej nowego filmu, na którym aktorka prezentowała się urzekająco! Po smutnej, przytłoczonej problemami Katie nie ma już śladu, widzimy za to radosną i seksowną mamę. Zobacz, jak obecnie wygląda Katie Holmes. Prawda, że prezentuje się świetnie? 

Zobacz nowe zdjęcia Katie Holmes:  

katie1.jpg

katie2.jpg

katie3 .jpg

katie4.jpg

zdjęcia: FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 03.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×