Kendall Jenner zamienia się w Kim Kardashian? Zobacz, co opublikowała na swoim Instagramie!

Czy modelka, którą dotąd uważano za siostrę z największą klasą, zaczyna upodabniać się do reszty klanu Kardashianek?

kendall aftermain.jpg

Kendall Jenner do niedawna uchodziła za najbardziej wyważoną z sióstr Kardashian/Jenner. Modelkę uważano za tę z sióstr, która może pochwalić się najlepszym stylem i największą klasą.

Kendall nie ma bowiem nienaturalnie pełnych kształtów, ani powiększonych ust, jest za to twarzą co najmniej kilku stylowych marek, zarówno odzieżowych, jak i kosmetycznych, pojawia się na okładkach najbardziej stylowych magazynów świata, a ostatnio była jedną z największych gwiazd pokazu Victoria's Secret, na który zresztą nie przybył nikt z jej sławnej rodziny, aby dotrzymywać jej towarzystwa w tym pełnym emocji dniu. 

Dodajmy także, że po ukończeniu 18. roku życia, Kendall wyprowadziła się z domu, w którym nagrywano reality show Kardashianów i zaczęła żyć samodzielnie, bez kamer umieszczonych w każdym pokoju. 


Co się stało z Kendall? 

Tym razem mamy jednak mieszane uczucia w stosunku do panny Jenner, która podczas medialnej nieobecności Kim, postanowiła chyba wypełnić niszę w pokazywaniu półnagich wdzięków. Na swoim Instagramie Kendall opublikowała wczoraj filmik, który przez zaledwie 24 godziny obejrzało już ponad... 7 milionów osób. Na filmiku tym półnaga modelka pokazuje swoje wdzięki. Od wczoraj filmik ten stał się prawdziwym hitem Internetu. Jak na jedno ujęcie, które trwa kilka sekund, ta internetowa ekscytacja jest chyba aż na wyrost... Co o tym sądzisz?  


 Zobacz sama: jest się czym ekscytować? 

 


zdjęcia, film: Instagram.com/kendalljenner  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 06.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×