Kim Kardashian naturalnie

Gdy u nas szaro za oknem, znana z tego, że jest znana Kim Kardashian grucha sobie z chłopakiem na Hawajach. Na wakacjach można pozwolić sobie na trochę luzu, co widać na twarzy Kim.

Kim Kardashian Kim Kardashian naturalnie

Kim Kardashian na dobre zagościła na serwisach plotkarskich, a jej słynna pupa jest przedmiotem niemałych sporów. Trzeba jednak przyznać, że kobietą jest piękną i zawsze wie, jak podkreślić to makijażem. Jednak tym razem klasyczny smokey eye zastąpił naturalny makijaż w stylu nude.

Kim bowiem, zamiast czarnych cieni na powiekach, które pogłębiają uwodzicielskie spojrzenie, postawiła jedynie na czarną maskarę. Trzeba przyznać, że Kim jest do twarzy w tak znikomym makijażu oczu. Mimo braku kresek na oczach jej spojrzenie wciąż przykuwa uwagę. Jak zwykle muśnięte pomarańczowym różem policzki pięknie komponują się z makijażem oczu i podkreślają rysy twarzy celebrytki.Kim znana jest z tego, że lubi jasne, naturalnie wyglądające usta, więc jak zwykle gości na nich cielista pomadka. Całość wygląda świeżo i dodaje Kim młodzieńczego uroku. Wybrałybyście taki makijaż na spacer po mieście?

Chcesz mieć zmysłowe usta jak Kim? Znalazłyśmy dla ciebie błyszczyki!

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Opracowanie: Katarzyna Kowalewska

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Katarzyna Kowalewska , Piątek 17.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×