Kobiety wokalisty "Maroon 5"

Wokalista "Maroon 5" jest znanym kobieciarzem. Levine niedawno przyznał w jednym z wywiadów, że spał z ponad setką kobiet, a przynajmniej tyle pamięta. Słabość przystojnego amanta do pięknych kobiet jest już legendarna.

Behati Prinsloo, Anne Vyalitsyna

Behati Prinsloo, Anne Vyalitsyna


Adam Levine na swym koncie ma nie tylko mnóstwo muzycznych hitów, pieniędzy i tatuaży, ale również piękne kobiety. Do ich grona zaliczają się również modelki - Aniołki Victoria's Secret. Jeszcze pod koniec marca tego roku jego partnerką była Anne Vyalitsyna. Levine porzucił 26-letnią Rosjankę dla jej (o trzy lata młodszej) koleżanki z wybiegu Behati Prinsloo. Trzeba przyznać, że wokaliście może zazdrościć nie jeden facet. Porównajcie zdjęcia modelek, jak sądzicie czy Adam usidli kolejnego Aniołka?

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna ma charakterystyczny styl. Rosyjska modelka uwielbia botki i kapelusze, do dżinsowych rurek dobiera luźniejsze koszule. Na wieczorne wyjścia wybiera odważne kreacje, które podkreślają jej długie nogi i idealną figurę.

Behati Prinsloo

Behati Prinsloo

Behati Prinsloo jest bardziej dziewczęca i delikatna. Lubi romantyczne sukienki w kwiatowe wzory. Jej stylizacje są zdecydowanie mniej odważne niż Anne Vyalitsyna.


 Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Wtorek 10.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×