Koniec miłości? Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się?

Jedna z najgorętszych par Hollywood podobno właśnie zakończyła związek. Co się stało?

katyandorlandsplitofficialmain.jpg

Świat obiegła dziś informacja o rozstaniu pary gwiazdorów. Katy Perry i Orlando Bloom zakończyli właśnie ponad roczny związek. Według doniesień zza oceanu, para pozostaje w dobrych relacjach. 

Co było zatem przyczyną rozstania? Tego jednoznacznie nie wiadomo. Zagraniczne serwisy donoszą, że według "źródeł bliskich parze" 32-letnia wokalistka i 40-letni aktor nigdy nie byli ze sobą "na poważnie", choć wydaje się, że nie są to zbyt sprawdzone informacje. Dlaczego? Perry miała bowiem dobry kontakt z synkiem Blooma z poprzedniego związku z modelka Mirandą Kerr. Wokalistka miała także utrzymywać dobre relacje z matką aktora. Zakochani spędzali też razem święta u rodziny Perry, a Bloom poznał wszystkich jej członków.

Katy i Orlando w okresie świątecznym odwiedzili wspólnie szpital dziecięcy fundując maluchom niezłą niespodziankę 

Tak nie wygląda chyba raczej związek budowany "dla zabawy", jak twierdzą zagraniczne źródła. Sporo mówiło się także o tym, że para planuje zaręczyny. Niestety, jeśli tym razem nie wyszło, nie jest to pierwszy rozpad związku Katy Perry. Wydaje się, że wokalistka nie ma szczęścia do partnerów życiowych. 

Zobacz historię związków Katy Perry:  

zdjęcia: starstock.newscom, FameFlynet, Youtube, Instagram.com/katyperry  

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 02.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar