Księżna Kate podjęła decyzję: 3 dziecko urodzi w domu...Dlaczego?

Mimo że do porodu Księżnej Kate zostało jeszcze wiele miesięcy, już teraz wiadomo, w jaki sposób przyjdzie na świat trzecie Royal Baby.

katekaterodziii.jpg

Informacja o kolejnej, trzeciej ciąży Księżnej Kate wywołała niemałe poruszenie w mediach. Wiemy już, że Kate spodziewa się dziewczynki. Książęca para z niecierpliwością czeka na przyjście na świat dziecka- sama Kate przyznaje, że zawsze marzyła o posiadaniu trójki dzieci, w tym dwóch córeczek. Mimo że to dopiero pierwsze miesiące ciąży, Kate podjęła już decyzję o tym, jak będzie przebiegał poród. Okazuje się, że Księżna zamierza przygotować się do porodu w Pałacu Kensington. 

Podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż, cały świat śledzi najnowsze wydarzenia z życia ciężarnej Kate. To nie pomaga Księżnej, która uskarża się na silne mdłości i złe samopoczucie. Chcąc uniknąć zamieszania związanego z porodem, Kate zdecydowała, że urodzi dziecko w środowisku, w którym najlepiej się czuje. Dzięki temu nie będzie zmuszona uczestniczyć w życiu publicznym w ciągu pierwszych tygodni po porodzie i uniknie stresu, który mógłby zaszkodzić jej i dziecku. Jak wyglądają przygotowania do narodzin dziecka?

Cała rodzina królewska z ogromnym zaangażowaniem dobiera najwyższej klasy specjalistów (położników, anestezjologów i pediatrów). Ekipa, która przygotowuje się do porodu Księżnej, liczy 23 osoby- każda z nich musiała zadeklarować pełną dyspozycyjność i gotowość. Mimo że domowy poród niesie za sobą ryzyko komplikacji, Księżna może liczyć na fachową pomoc, dzięki której nawet w alarmowej sytuacji nie będzie musiała jechać do szpitala.

Zdjęcia: Instagram

Źródło: mirror.co.uk


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 17.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×