Księżna Kate publicznie wyznała, co sądzi o rodzicielstwie

Księżna spotkała się z matkami. Co im powiedziała?

middletno1.jpg

Bycie zajętą mamą dwójki dzieci jest trudnym zadaniem, nawet jeśli jest się członkiem rodziny królewskiej. Podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia w nowym roku, księżna Cambridge otworzyła się i opowiedziała o rodzicielstwie, podczas spotkania z grupą matek w Narodowym Centrum Anny Freud.

Kate ubrała się w niebieską sukienkę londyńskiej marki Eponine. Spotkała się z rodzicami i dziećmi, którzy otrzymują wsparcie od Centrum, aby porozmawiać o kwestiach nadużywania alkoholu i uzależnienia od narkotyków, zdrowia psychicznego dzieci oraz osierocenia, przez śmierć jednego z rodziców. Kiedy z przybyłymi rodzicami dzieliła się swoją wiedzą dotyczącą organizacji życia z małymi dziećmi wyznała, że rodzicielstwo jest trudne.

middletno.jpg

Księżna chwaląc wszystkie matki, powiedziała: Matki dostają za mało wsparcia. Uważam, że to wspaniałe, w jaki sposób sobie radzicie. Naprawdę, dobra robota! Z trzyletnim księciem Jerzym oraz roczną księżniczką Charlotte w domu, księżna doskonale zdaje sobie sprawę, jak to jest opiekować się maluchami. Na pytanie, czy byłaby gotowa spędzić poranek z grupą dzieci poniżej pięciu lat, odpowiedziała: Właśnie opuściłam pokój z szóstką dzieci poniżej trzech lat.

Wizyta Księżnej Kate była również podkreśleniem jej pracy, na rzecz podniesienia świadomości wychowania dzieci, ich zdrowia psychicznego oraz wagi, którą ma wczesna interwencja i walka z chorobą. Wideo, które udostępnił Pałac Kensington pokazuje, jak Kate Middleton uczestniczy w warsztatach, które badają relacje między rodzicem a dzieckiem.

middletno2.jpg

Książę William na tym samym spotkaniu pocieszał małą dziewczynkę w żałobie, która straciła ojca. Powiedział: Czy wiesz, co mi się przytrafiło? Ja też straciłem mamę, kiedy byłem bardzo młody. Miałem 15 lat, a mój brat 12. Z dziećmi, które straciły rodziców, rozmawiała również księżna KatePowiedziała nam, że to w porządku czuć to, co teraz czujemy i że nie należy bać się bycia smutnym - relacjonują dzieci.

Zdjęcia: Youtube

Źródło: dailymail 

ID galerii:2406


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Wtorek 17.01.2017 (aktualizacja: 2017-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×