Lana Del Rey twarzą Jaguara!

Lany del Rey nigdy dość. Nowa sesja zdjęciowa gwiazdy powstała w związku z jej nową rolą - od września będzie twarzą nowych samochodów Jaguara!

lana glowne.jpg

Lana Del Rey twarzą Jaguara!

Na nowych zdjęciach Lana del Rey to uosobienie zmysłowości i seksu... W białym kostiumie kąpielowym i słomkowym kapeluszu wygląda naprawdę zjawiskowo. Czujecie ducha lat pięćdziesiątych?

Lana Del Rey

To spojrzenie hipnotyzuje...

Diva za kierownicą - ta idea spodobała się specjalistom marketingu marki Jaguar, dlatego zaproponowali Lanie, żeby swoją buzią reklamowała nowy typ samochodów, F - TYPE. Dwusiedzeniowe maszyny oficjalnie zadebiutują we wrześniu w Paryżu, ale już dziś możemy podziwiać zdjęcia promocyjne.

Lana Del Rey

Jaguar F - Type

Lana Del Rey

Jaguar F - Type

Lana Del Rey

Szyk w stylu lat pięćdziesiątych w najlepszym wydaniu.

Lana Del Rey

A takim samochodem Lana Del Rey jeździ obecnie. To Mercedes Benz z 1981 roku... Bardzo stylowy!

To nie pierwszy raz, kiedy amerykańska gwiazda otrzymuje propozycję reklamowania swoją twarzą marki. Zobaczcie kampanię szwedzkiej sieciówki H&M z jej udziałem!

Lana Del Rey


Foto: mat. prasowe

Źródło: Milionkobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 23.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Lana del Rey po raz kolejny dla H&M

    Lana del Rey

    Kolejna odsłona kampanii reklamowej H&M, której gwiazdą jest Lana del Rey. Tym razem fotografie są nieco bardziej mroczne i chłodne, nie zmieniła się niestety fryzura, czyli "ul" z… czytaj więcej

  • Lana del Rey na fali

    Lana del Rey

    Lanomania trwa w najlepsze. Tłumy pokochały Lizzie Grant na początku tego roku, gdy teledysk do utworu "Video Games" stał się internetowym hitem. Nikomu nie przeszkadza, że ze śpiewaniem… czytaj więcej