Meghan Trainor zaliczyła wpadkę podczas wywiadu dla magazynu "Billboard". W sieci zawrzało

Gwiazda wyraziła niefortunną opinię i... rozzłościła Amerykanów. Dziwisz im się?

meghan main.jpg

Meghan Trainor stała się sławna dzięki piosence "All About That Bass", w tekście której staje przeciwko panującej modzie na wychudzone ciało. Mocnej budowy piosenkarka nie wahała się także przy każdej publicznej wypowiedzi podkreślać, że chce być sobą i nie zamierza kreować się na lalkę Barbie, tylko dlatego, że taka właśnie moda na popowe gwiazdki panuje obecnie w show-biznesie. 


Za jej siłę ducha, ale i mocny głos pokochało ją tysiące fanów z całego świata, a przemysł muzyczny docenił nagrodą Grammy dla "Najlepszej Nowej Artystki" już po wydaniu debiutanckiego albumu. 

Tym razem jednak Meghan w swoich wywodach posunęła się chyba o krok za daleko i... zraziła do siebie fanów, którzy na temat jej wypowiedzi rozpisują się obecnie w niepochlebnych słowach w Internecie. 

Thank you @billboard 💖

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Meghan Trainor (@meghan_trainor)

Meghan Trainor w sesji dla magazynu Billboard 


Co takiego powiedziała Meghan?

W wywiadzie dla magazynu Billboard, którego okładkę w tym miesiącu zdobi, Meghan wyznała, że... choć popiera Hillary Clinton w starciu o fotel nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, to nie zamierza na nią głosować, bo... nie ma na to ochoty. Dodała też, że właściwie, to "nigdy nie głosowała w żadnych wyborach i nie planuje tego zmieniać". (W USA wyborcy głosując na swoich kandydatów, nie wybierają ich samych, ale tzw. elektorów, którzy formalnie wybiorą prezydenta - przyp. red.)


Ta właśnie wypowiedź Meghan spowodowała, że odczuwający silną więź emocjonalną z ojczyzną Amerykanie wzburzyli się nie na żarty. W sieci posypały się ostre słowa krytykujące wokalistkę, zarzucające jej ignorancję lub nawet brak inteligencji. 

- Dziewczyno, lubię twoje piosenki, ale naprawdę? Głosowanie to przywilej, za który wielu oddało życie. Głosuj. "Meghan Trainor nie ma ochoty głosować." - napisał jeden z jej fanów na Twitterze. 

- Meghan Trianor mówi: "nigdy nie głosowałam i nie planuję tego robić" - wow, co za ikona i przykład dla fanów, aby nie używali swojego prawa głosu - napisała inna fanka. 

Po medialnej burzy Meghan skomentowała sprawę, twierdząc, że jej wypowiedź została "wyrwana z kontekstu". - Chciałam po prostu dowiedzieć się więcej na temat obu stronnictw, bo to jedne z najważniejszych wyborów wszechczasów. Teraz już wszystko wiem i jestem gotowa. Jestem gotowa zagłosować - stwierdziła wokalistka. 

Ta wypowiedź chyba jednak nie poprawiła sytuacji. 

Zobacz też: Meghan Trainor jest singielką. Dlaczego?

źródła: Billboard, HelloGiggles, PerezHilton,

zdjęcia: Instagram.com/meghan_trainor  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 19.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×