Oto najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie. Ma ponad 4 miliony polubień

Selena Gomez została niekwestionowaną królową Instagrama. Obecnie jej konto w aplikacji obserwuje 85,5 miliona osób, a jedno z ostatnich zdjęć, jakie dodała zebrało ponad 4 miliony polubień. Jak ona to zrobiła?

selena.jpg

Jak to się stało? Na zdjęciu Selena pije Coca Colę z butelki, na której widnieje fragment tekstu jednej z jej piosenek. Zdjęcie natomiast podpisała: "kiedy tekst twojej piosenki jest na butelce...".

Niby niewiele, a jednak zrobiło prawdziwą furorę w sieci. O instagramowym fenomenie i niesłychanej popularności konta Seleny rozpisują się teraz media z całego świata. 

A co na to wszystko sama Selena? W komentarzu dla Hollywood Reporter piosenkarka przyznała, że swoje konto prowadzi zupełnie sama i stwierdziła, że "jej celem nie było zostanie najbardziej śledzoną osobą na świecie". 

Selena nie ukrywa też, że Instagram jest po prostu "jej ulubioną platformą społecznościową" i często patrzy na otaczającą ją rzeczywistość, myśląc: "o, to nadaje się na Instagram, powinnam to udostępnić!". 

23-latka dodaje także: "Nie jestem pewna, czy znam przepis na to szaleństwo. Jeśli żaden trafny opis zdjęcia nie przychodzi ci do głowy, wstaw emotikonkę i pozwól postowi żyć!".

Naszym skromnym zdaniem metodą na takie instagramowe szaleństwo polubień jest po prostu... bycie Seleną Gomez.

Zobacz najpopularniejsze zdjęcie na świecie w pełnej okazałości:

when your lyrics are on the bottle 😛

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)


zdjęcie: Instagram.com/selenagomezDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 14.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×