Plejada polskich aktorów

W Polsce mamy wielu znanych i bardzo lubianych aktorów. Pojawiają się coraz to lepsi amanci polskiej telewizji. Każdy potrafi zawrócić w głowie nie jednej kobiecie, wcielając się w swoją rolę.

Z pewnością jeszcze kilka lat temu najbardziej znanym i zarazem przystojnym aktorem był Bogusław Linda. Wiele kobiet od zawsze było w nim zakochanych. Dziś jego miejsce zajmuje młode pokolenie aktorów, którzy wcale nie są mniej przystojni niż poprzednie gwiazdy filmowe. Jednym z takich aktorów młodego pokolenia jest Maciej Stuhr. Mimo to każdy na długo będzie pamiętał filmy „Tato”, czy „Sara”, w których główną role grał właśnie Bogusław Linda. Młodemu aktorowi, nie zawsze jest łatwo zaistnieć w świecie aktorstwa. Maciej Stuhr miał nieco łatwiejsze zadanie. Wszyscy znamy jego sławnego ojca, który zagrał w wielu polskich produkcjach. Bardzo często posiadanie w rodzinie znanego i uważanego aktora może nam pomóc w zaistnieniu i dzięki temu aktor może otrzymać lepszą rolę filmową. Jednak żeby stać się sławnym nie jest to wymagane.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Bogusław Linda - polski bóg wojny

    All Star Battle Royale

    Sony Computer Entertainment Polska poinformowało, że w najnowszej grze PlayStation All Stars Battle Royale oprócz znakomitych postaci z gier pojawią się także znakomite głosy. W roli Kratosa… czytaj więcej