Polscy projektanci po godzinach - czym się zajmują?

Znani są głównie z projektów ekskluzywnych ubrań, a czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, czym poza tym zajmują się polscy projektanci? Ewa Minge, Paprocki&Brzozowski, duet BOHOBOCO - sprawdź, jakie mają poboczne zajęcia poza modą!

collageprojektanci.jpg

Łazienki Ewy Minge

Niewiele osób wie, że Ewa Minge studiowała architekturę wnętrz i wzornictwo przemysłowe.  Jakiś czas temu, projektantka postanowiła wykorzystać swoją wiedzę  w praktyce, czego efektem było stworzenie kolekcji wyposażenia łazienki. Projekt Minge obejmował umywalki, wanny, 
a także kafelki. 
Kolekcja łazienkowa jest dość nowoczesna, ekskluzywna, w stylu glamour. Dominuje w niej elegancka czerń, czysta biel oraz soczysta czerwień. Wszystkie jej elementy charakteryzuje oryginalny design nawiązujący do rozłożystych, pikowanych poduszek.

Koce i poduszki od duetu Paprocki&Brzozowski

Duet Paprocki &Brzozowski również pokazał, że słowo „projektant” nie dotyczy jedynie mody.
Projektanci wzięli udział w akcji charytatywnej we współpracy z jednym z popularnych dyskontów, dla którego zaprojektowali coś specjalnego, a mianowicie - poduszki i koce z nadrukami obrazków znaków zodiaku, które przypominają te rysowane przez dzieci. Przez zakup produktów projektanci pragnęli zachęcić do rejestracji, jako potencjalnych dawców szpiku kostnego w bazie Fundacji DKMS Polska.
Z kolei rok wcześniej, duet Paprocki&Brzozowski zaprojektował walentynkowe koce, które klienci znanego marketu mogli zakupić w niższej cenie. Stylowa pościel BOHOBOCO

Współpraca z tym samym sklepem została nawiązana z duetem BOHOBOCO, który zaprojektował niezwykłą kolekcję pościeli. Pościel została wykonana ze 100% satynowej bawełny, miękkiej 
i delikatnej w dotyku. Projektanci postawili na różnorodność, a jednocześnie  na rozwiązania bliskie ich marce - pościele były dostępne w kolorach szarości, geometrycznej czerni i bieli, pastelach, czy też w połączeniu fuksji z kobaltem.


Jak widać, naszym projektantom nie brakuje pomysłów. Są wszechstronni, udzielają się charytatywnie, działają w kilku dziedzinach. Lubimy to!

Foto: KAPiF
Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 11.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×