Renee Zellweger odpoczywa po promocji "Bridget Jones 3" - zobacz najnowsze zdjęcia aktorki!

Paparazzi "przyłapali" ostatnio aktorkę na odpoczynku od zgiełku show-biznesowego świata, a ona wyglądała... kwitnąco!

reneezelmain.jpg

Renee Zellweger miała przez ostatnie tygodnie, jeśli nie miesiące naprawdę szalony czas w życiu. 

Po 12 latach od ostatniego filmu o przygodach nieco zwariowanej, ale i uroczej Bridget Jones oraz po paru latach przerwy od show biznesu, wróciła na ekrany triumfując w roli Bridget, która stała się jej swoistym znakiem rozpoznawczym. 

Nie było to proste zadanie, bo gdy film jest kultowy, z każdą kolejną jego częścią, trzeba postępować naprawdę ostrożnie, aby nie spać z piedestału, na jaki się weszło. 

Na szczęście, jak twierdzi wiele osób, które film widziało, w tym również nasza redakcja, "Bridget Jones 3" jest chyba najlepszą ze wszystkich części filmu, a przynajmniej częścią najbardziej wartościową i... najmądrzejszą, co nie znaczy, że mniej zabawną, wręcz przeciwnie! Nic dziwnego, że przez krytyków i publiczność na całym świecie została przyjęta tak ciepło. 

Zobacz film z oficjalnej premiery filmu "Bridget Jones 3"

Podczas pierwszego tygodnia od pojawienia się w kinach, "Bridget" była numerem jeden w wielu państwach na całym świecie i wciąż bije rekordy popularności, mimo że od jej premiery minął już niemal miesiąc. Na pewno przyczyniła się do tego także zakrojona na szeroką skalę promocja filmu przez odtwórców głównych ról. 

Na kilka tygodni przez premierą, Renee wraz z Colinem Firthem i Patrickiem Dempsey'em wybrali się bowiem w swoistą "trasę promującą" ich najnowszy film, a tłumy oszalały!

Relaks po premierze

Nic zatem dziwnego, ze po tym promocyjnym szaleństwie, Renee postanowiła odpocząć od zgiełku, postawiła na wyciszenie i pracę nad sobą. 

Paparazzi przyłapali ją za to kilka dni temu, gdy zrelaksowana i uśmiechnięta spacerowała po Beverly Hills. Wyglądała, jakby wybierała się na siłownię lub fitness.

Cieszy nas, że Renee wygląda na tak zrelaksowaną i szczęśliwą! Zobacz, jak w swoim czasie wolnym od pracy prezentuje się 47-letnia aktorka. 

renezel4.jpg

reneezel2.jpg

reneezel1.jpg

reneezel3.jpg

zdjęcia: FameFlynet  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 14.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×